ارائه دهنده انواع هواکش،وسایل سرمایشی و گرمایشی صنعتی 09179999968

ارائه دهنده انواع هواکش،وسایل سرمایشی و گرمایشی صنعتی info@nik-andishan.com

گروه صنعتی نیک اندیشان
aboutUS

درباره ما

 

از بزرگترین دغدغه های تولید کنندگان و صنعتگران کشور در زمینه گلخانه، دام، طیور و آبزیان؛ تجهیز گلخانه های مدرن، سالن های مرغداری، دامداری و استخرهای پرورش آبزیان با تجهیزات صنعتی باکیفیت و در عین حال اقتصادی، می باشد

 

تجربه کافی در تولید کالاهای مورد نیاز و خدمات پس از فروش همیشه مورد توجه بوده است.
گروه صنعتی نیک اندیشان در راستای سازماندهی این امور، فعالیت خود را از سال 1365، با مدیریت آقای محمد حسن فتحی زاده با هدف توسعه فعالیت خود و با برنامه ریزی دقیق و منسجم در فاز اول پروژه در سال های اولیه تولید، اقدام به تاسیس بخش طیور نمود. هم اکنون نیز در راستای گسترش فعالیت خود، دو واحد تولیدی در شهرک صنعتی بزرگ شیراز راه اندازی نموده است و محصولات مورد نیاز جهت احداث فاز دوم پروژه را در بخش های دام، آبزیان و گلخانه تولید می نماید.
این گروه تولیدی، با هدف مدیریت زمان و جلوگیری از اتلاف وقت مشتریان، اقدام به تولید و تامین تمامی تجهیزات مورد نیاز یک واحد صنعتی نموده است. از این رو تمامی مشتریان محترم می توانند با حضور در این مجتمع صنعتی، کالاهای مورد نیاز خود را با نازلترین قیمت تهیه نمایند.
لازم به ذکر است شرکت نیک اندیشان با تلاش و جدیت موسسین خود موفق به اخذ نمایندگی جهادکشاورزی و اتحادیه مرغداران فارس درطرح بهینه سازی مصرف سوخت شده است که در راستای این موفقیت چشمگیرتولیدات این واحدصنعتی ازمصرف حداقل انرژی برخورداراست.
خط مشی شرکت:
مشتری مداری، استفاده از آخرین فن آوری های روز دنیا، مشاوره فنی و تخصصی، آموزش رایگان و خدمات پس از فروش.
برای مشاهد بخش نظرات کلیک کنید

ارسال دیدگاه

Post comments