ارائه دهنده انواع هواکش،وسایل سرمایشی و گرمایشی صنعتی 07137730272 09179999968

ارائه دهنده انواع هواکش،وسایل سرمایشی و گرمایشی صنعتی info@nik-andishan.com

گروه صنعتی نیک اندیشان
هواکش صنعتی

هواکش 140

هواکش 140
  • هواکش 140

آشنایی با هواکش 140

 هواکش یکی از وسایلی است که در دنیای امروزی جهت تهویه و مطبوع ساختن هوای محیط بکار می رود. هواکش ها بسته به ساختار و محل مورد استفاده به دو گروه هواکش خانگی و هواکش صنعتی تقسیم می شوند.

در نوع صنعتی آن از هواکش 140 به عنوان یکی از پرکاربردترین هواکشهای مورد استفاده در گلخانه ها ، مرغداری ها و سالن های صنعتی جهان می توان نام برد.

ویژگیهای هواکش 140:

این هواکش با داشتن تنوع در ساخت، امکان انتخاب دو نوع تک دور یا دو دور را برای مصرف کننده فراهم میکند.

بسیار کم مصرف، کم صدا و بدون لرزش می باشند.

تعمیر و نگهداری آسانی دارند و قطعات مورد نیاز به راحتی در دسترس بوده و قابل تامین هستند.

عایق حرارتی مناسبی دارند و ممانعت از نفوذ جریان هوا و نور در زمان بسته بودن دمپرها از دیگر ویژگی های مفید هواکش 140 می باشد.

 اجزای تشکیل دهنده هواکش 140:

-موتور: این نوع هواکش ها در ابعاد بزرگ و برای مکش هوا در حجم بالا استفاده می شوند، بنابراین، طراحی در این نوع از هواکش ها با قدرت موتور بالا صورت می‌گیرد که معمولا بین 1 تا 2 اسب بخار است.

هواکش 140

 

 

-پروانه: از لحاظ پروانه و تعداد پره ها هواکش 140 متنوع بوده که تعداد پره ها نمایانگر قدرت مکش درآن می باشد که رابطه مستقیم با قدرت موتور دارد.

-دمپر: دمپر این هواکش اتوماتیک بوده، با فشار هوای پروانه باز می شود، نیازی به کنترل دستی ندارد و مجهز به تکنولوژی گریز از مرکز می باشد.

-اتاقک هدایت هوا: اتاقکی است گالوانیزه که کلیه قسمتهای هواکش 140 در آن قرار میگیرد.

از مشخصات فنی بارز در هواکش 140 می توان به جنس بدنه گالوانیزه، پره های گالوانیزه استیل یا پلیمری مقاوم و دمپر آلومینیوم آن اشاره کرد .سایر محصولات هواکش 140


  • هواکش 140

    هواکش یکی از وسایلی است که در دنیای امروزی جهت تهویه و مطبوع ساختن هوای محیط بکار می رود. در نوع صنعتی آن از هواکش 140 به عنوان یکی از پرکاربردترین هواکشهای مورد استفاده در گلخانه ها ، مرغداری ها و سالن های صنعتی جهان می توان نام برد.این نوع هواکش مصارف بسیار زیادی دارد.
  • هواکش 140 مرغداری