ارائه دهنده انواع هواکش،وسایل سرمایشی و گرمایشی صنعتی 07137730272 09179999968

ارائه دهنده انواع هواکش،وسایل سرمایشی و گرمایشی صنعتی info@nik-andishan.com

گروه صنعتی نیک اندیشان
aboutUS

درباره ما

 

گروه صنعتی نیک اندیشان در سال 1365 در زمینه تولید محصولات صنعتی تاسیس شده است و یکی از تولیدکنندگان فعال کشور است. این شرکت، از زمان شروع فعالیت، سعی کرده است از جدیدترین تکنولوژی های موجود برای تولید محصولات صنعتی استفاده کند و در تولیدات خود کیفیت را فدای کمیت نکند. این واحد همیشه برای تامین نیازهای مشتری و رضایت آن ها، ارتقای نام تجاری خود و نیز رتبه اقتصادی در مسیر تولید تجهیزات گرمایشی و سرمایشی در تلاش بوده و با تکیه بر دانش، تکنولوژی های نوین و تلاش و همت موسس خود، آقای محمد حسن فتحی زاده، به راه حل مناسبی برای بهینه سازی مصرف سوخت رسیده است؛ به طوری که این واحد صنعتی موفق به دریافت نمایندگی جهاد کشاورزی و اتحادیه مرغداران فارس در طرح بهینه سازی مصرف سوخت شده؛ و تولیدات این واحد از جمله تولید کوره هوای گرم و تولید هواکش صنعتی دارای حداقل مصرف انرژی می باشد. کسب این موفقیت و تطابق با ایمنی ها و الزامات موجود، ورود موثرتر به بازار را به دنبال داشته است.

از دیگر قابلیت های این شرکت، خدمات رسانی و تجهیز گلخانه های کشور از طریق راه اندازی خط تولید تجهیزات گلخانه ای در کارخانه های موجود در شهرک صنعتی بزرگ شیراز می باشد.

تولید کوره هوای گرم و تولید هواکش صنعتی

وجود تیم حرفه ای تحقیق، امکانات مناسب موجود در واحد صنعتی و نیز ساختار قوی توسعه محصول به خصوص در زمینه تولید کوره هوای گرم و تولید هواکش صنعتی باعث شده که این واحد موفق به تولید محصولات متناسب با نیاز مشتری و نیز بازار هدف شود. به طوری که در حال حاضر، گروه صنعتی نیک اندیشان با تولید کوره هوای گرم با تنوع زیاد شامل هیتر 250 کیلو کالری، کوره هوای گرم 200 هزار کیلو کالری و کوره هوای گرم 300 هزار کیلو کالری و نیز تولید هواکش صنعتی شامل هواکش 140 و هواکش 140 مرغداری، توانسته است که سهم زیادی از تولیدات داخلی این محصولات را به خود اختصاص دهد.

برای مشاهد بخش نظرات کلیک کنید

ارسال دیدگاه

Post comments