ارائه دهنده انواع هواکش،وسایل سرمایشی و گرمایشی صنعتی 07137730272 09179999968

ارائه دهنده انواع هواکش،وسایل سرمایشی و گرمایشی صنعتی info@nik-andishan.com

گروه صنعتی نیک اندیشان

هواکش صنعتی چیست

بازدید کننده 102 يكشنبه 15 فروردین 1400 گروه : مقالات

 

  هواکش صنعتی چیست

هواکش صنعتی


مسئله تهویه هوا و ورود و خروج هوای تازه و پاک همیشه برای مسئولین و مالکان یک کارخانه، کارگاه، گلخانه و مرغداری مسئله مهمی بوده است و در اکثر مواقع صاحبان کارخانه ها و محیط های صنعتی از هواکش صنعتی نیز برای جا به جایی هوا استفاده میکنند.

در ادامه این مقاله در رابطه با تولیدات گروه با سابقه و با تجربه صنعتی نیک اندیشان مثل کوره هوای گرم (هیتر) و هواکش صنعتی بیشتر صحبت خواهیم کرد.

ویژگی ها و انواع هواکش صنعتی

از هواکش صنعتی معمولا در محیط های پزشکی، شیمیایی و خوراکی استفاده میشود و وظیفه این دستگاه این است که آلاینده هایی که هوای کثیف و نامطبوع ایجاد میکنند را به بیرون فرستاده و آن ها را خارج میکند و در عوض هوایی تمیز و پاکیزه به درون کارخانه یا محیط های صنعتی میفرستد.

هواکش صنعتی انواع مختلفی دارد که میتوان به مدل های پروانه ای، لوله محوری، پره محوری و گریز از مرکز اشاره کرد که هر کدام از این هواکش ها کاربرد و عملکرد خاص خود را دارد.

هواکش صنعتی مخصوص کارخانه ها


در سالن های ورزشی نیز هواکش صنعتی کاربرد دارد زیرا به دلیل این که ورزشکاران تحرک بالایی دارند هوای درون سالن گرم و مرطوب میشود و با استفاده از این هواکش ها هوای تازه و تمیز به سالن ورزشی برمی گردد؛ همچنین به این نکته توجه داشته باشید که در فصل هایی مثل زمستان که هوا سرد است شما برای گرم کردن سالن ورزشی یا کارخانه مورد نظرتان میتوانید از کوره هوای گرم شرکت صنعتی نیک اندیشان استفاده کنید.

در نهایت با توجه به مطالبی که درباره هواکش صنعتی و کوره هوای گرم (هیتر) بیان کردیم؛ پیشنهاد ما با شما این است که از تولیدات شرکت گروه صنعتی نیک اندیشان استفاده کنید زیرا هدف این گروه حمایت از قسمت کشاورزی و گلخانه ای است و در رابطه با این هدف این شرکت محصولات استانداردی تولید کرده است.

 

 

 


ارسال دیدگاه

Post comments