ارائه دهنده انواع هواکش،وسایل سرمایشی و گرمایشی صنعتی 07137730272 09179999968

ارائه دهنده انواع هواکش،وسایل سرمایشی و گرمایشی صنعتی info@nik-andishan.com

گروه صنعتی نیک اندیشان

بررسی کوره هوای گرم (هیتر)

بازدید کننده 103 شنبه 21 فروردین 1400 گروه : مقالات

 

کوره هوای گرم

امروزه، مکان های بزرگ مانند سالن های ورزشی، در فصول سرد سال نیاز به هوای گرم و مطبوع دارند. از این رو، کوره هوای گرم، یکی از محصولاتی است که این مشکل را حل میکند.

با این دستگاه از ایجاد گرمای سریع اطمینان حاصل کنید. هوا به عنوان وسيله انتقال دهنده گرما در گرم كردن اتاق هاي بزرگ و مرتفع از قبيل سالن هاي توليد ، سالن هاي نمايشگاه گلخانه ها و مرغداری ها از نکات بسیار مهم محسوب میشود. این واحدها را می توان با هوای تازه یا هوای چرخشی (سیرکوله ) گرم کرد. با توجه به زمان کوتاه انجام کار ، کوره هوای گرم (هیتر های نیک اندیشان ) برای هر درخواست شما، بلافاصله در دسترس است. به عنوان نسخه های استاندارد ، دستگاه ها می توانند در حالت عمودی یا افقی نصب شده و یا از سقف آویزان شوند. همچنین می توان آنها را به یک سیستم مجرایی مجزا تجهیز کرد که هوای گرم را در چندین اتاق توزیع کند. در کنار آن نیز فشارهای حداکثر 1600 Pa امکان پذیر است. لوازم جانبی ویژه مانند فیلترهای ورودی هوا ، کوره های خروجی ، کنترل ها و غیره اطمینان حاصل می کنند که هر برنامه گرمایشی ممکنی، انجام خواهد شد. این دستگاه ها را می توان به صورت گاز سوز یا گازوئیلی چند سوخته نیز استفاده کرد. 

هیتر

هیتر

مشخصات فنی و عملکردی این گونه دستگاه ها بسیار عالی بوده و به شرح زیر میباشد:

مدل (Heat250)

نوع سوخت: گازطبیعی/گازوئیل

ظرفیت حرارتی (کیلو کالری در ساعت): 250000

فضای قابل گرمایش(حدودی)(مترمکعب): 1500

مشخصات برقی مورد نیاز:   Kw.0*2

تعداد فن: اکسیال70*2

قطر دودکش: 25

وزن (کیلوگرم): 500

 

از این محصول میتوان در مکان های مختلفی استفاده کرد و با توجه به عملکرد بالای این محصول، از ارزش خرید بالایی نیز برخوردار میباشد. این نوع هیتر و کوره هوای گرم را میتوان در سالن های تولید، سالن های ورزشی، گلخانه ها و مرغداریها استفاده کرده و بهره برد.

 


ارسال دیدگاه

Post comments