ارائه دهنده انواع هواکش،وسایل سرمایشی و گرمایشی صنعتی 07137730272 09179999968

ارائه دهنده انواع هواکش،وسایل سرمایشی و گرمایشی صنعتی info@nik-andishan.com

گروه صنعتی نیک اندیشان

کولر صنعتی چیست؟

بازدید کننده 92 چهارشنبه 25 فروردین 1400 گروه : مقالات

کولر صنعتی چیست؟

در مکان های بزرگ و عظیم، همچون کارخانجات، کارگاه های صنعتی و انبارهای تولیدی که سیل افراد متعددی در آنجا کار می کنند و دستگاه های مختلفی وجود دارد، باعث می شود که فضای مکان مورد نظر دچار گرما و شرجی شدن هوا شود. برای این منظور دستگاه ‌هایی به وجود آمدند که با انجام عمل تهویه هوا، موجب می شود که هوای گرم را به طرف خود کشیده و دمای مطلوب و خنک را به فضا برگرداند. کولر صنعتی آبی یکی از این تجهیزات پرکاربرد است که امروزه در اکثر مکان های پر ازدحام، وجود این دستگاه، ضروری می باشد. وجود این دستگاه سرما دهنده، همچنین، در اغلب محیط هایی که به دلایل مختلفی از جمله دمای هوا، مرطوب شده و باعث ایجاد گرما در آن محیط گردیده و تحمل توان آن محیط، برای افراد کم، است، ضروری می باشد.

 کولر صنعتی، از جمله دستگاه‌ های سرمایشی است که در هوای گرم مورد استفاده قرار می گیرد. نحوه کاربرد این دستگاه، به این صورت است که هوای گرم مکان موردنظر را به طرف خود جذب کرده و سپس با انجام دادن عمل بخار آب های آن، باعث پایین آمدن میزان دما می شود و به سوی بیرون هدایت می کند. تفاوتی که این کولر با نوع خانگی دارد در ویژگی های ساخت کولر و اندازه های آن می باشد.

 

کولر صنعتی

این کولر نسبت به سایر کولرها دارای هزینه بسیار پایین و کم و همچنین؛ کاربردهای ویژه و فراوانی است. خصوصاً در شرایط آب و هوایی خشک، بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

این تجهیزات صنعتی دارای کاربردهای فراوانی هستند از جمله؛

  •      کم بودن میزان هزینه آن.
  •     میزان برق مصرفی کمتر.
  •      آسان بودن نصب آن.
  •      عدم اشغال فضای زیاد.
  •       سر و صدای کمتر نسبت به سایر کولرها.

 امیدوارم مطالعه این مقاله برای شما عزیزان مفید بوده باشد .


ارسال دیدگاه

Post comments