ارائه دهنده انواع هواکش،وسایل سرمایشی و گرمایشی صنعتی 07137730272 09179999968

ارائه دهنده انواع هواکش،وسایل سرمایشی و گرمایشی صنعتی info@nik-andishan.com

گروه صنعتی نیک اندیشان

مشاوره انتخاب محصول

بازدید کننده 72 چهارشنبه 15 اردیبهشت 1400 گروه : اخبار صنعت گلخانه

تجهیزات گلخانه شیراز با گروه صنعتی نیک اندیشان

به منظور داشتن گلخانه ای با گیاهان با کیفیت، به تجهیزات مدرن و با فناوری های پیشرفته نیاز است. در گروه صنعتی نیک اندیشان با مدیریت فتحی زاده، انواع تجهیزات و تاسیسات گلخانه ای مانند مه پاش، هواکش گلخانه، پد سلولزی گلخانه، هیتر گلخانه و... به فروش می رسد. انواع تجهیزات گلخانه شیراز که لازمه رشد گیاهان است در این مجموعه با قیمت مناسب تولید و عرضه می شود.  

در مجموعه و گروه صنعتی نیک اندیشان در شیراز علاوه بر تولید و فروش انواع تجهیزات گلخانه، به علاقه مندان و کسانی که قصد راه اندازی گلخانه شیراز را دارند، مشاوره تخصصی توسط کارشناسان خبره در این زمینه داده می شود. مشاوره راه اندازی گلخانه و بهره برداری از آن توسط این گروه در زمینه های مختلفی مانند موقعیت مکانی مناسب برای برپایی گلخانه، اجرای تاسیسات گلخانه، نصب تجهیزات گلخانه شیراز و... انجام می شود.  

پد سلولزی گلخانه در تجهیزات گلخانه شیراز

یکی از انواع تجهیزات گلخانه شیراز در گروه صنعتی نیک اندیشان، پد سلولزی گلخانه است. این محصول به منظور ایجاد سرمایش در گلخانه به کار برده می شود و عملکرد آن مانند پوشال های کولر آبی است. در انتخاب، خرید و فروش پد سلولزی بایستی به این نکته توجه داشت که این محصول آب را به مقدار زیادی جذب کند و از لایه های موج دار و نازک کاغذ کرافت تشکیل می شود.

فروش مه پاش در گروه صنعتی نیک اندیشان (فتحی زاده)

مه پاش گلخانه یکی دیگر از لوازم ضروری برای تاسیس گلخانه شیراز است که به منظور ایجاد رطوبت و خنک سازی در در گلخانه و سالن های پرورش گل و گیاه مورد استفاده قرار می گیرد. در مه پاش آب با فشاری که از طریق پمپ ایجاد می شود، از سوراخ های نازل به صورت پودری خارج می شود.

         

                                                              تجهیزات گلخانه شیراز

در تولید و فروش مه پاش گلخانه بایستی به این نکته توجه داشت که این محصول یکی از بهترین روش ها برای ایجاد رطوبت است و باعث ایجاد بازدهی بالاتر در گلخانه می شود.

تولید و فروش هیتر گلخانه در شیراز

یکی دیگر از تجهیزات گلخانه شیراز که برای تامین گرمای گلخانه به کار برده می شود، هیتر گلخانه است. گروه صنعتی نیک اندیشان به عنوان یکی از بهترین تولید کنندگان و عرضه کنندگان در فروش هیتر گلخانه در شیراز شناخته می شود. تولید هیتر گلخانه شیراز توسط این مجموعه و دادن مشاوره برای خرید هیتر مناسب برای گلخانه، باعث می شود تا محصولات کشاورزی با بهترین کیفیت در خارج از فصل تولید شوند.  

تولید هیتر گلخانه در این مجموعه در انواع مختلفی مانند هیتر آهنی، هیتر تمام استیل و هیتر آهنی و استیل و با انواع دمنده های آکسیال و بلوئر انجام می شود.

تولید هواکش گلخانه در فارس

یکی از مهمترین لوازم و تجهیزاتی که برای نگهداری و رشد گل و گیاهان ضروری است، هواکش گلخانه می باشد. سیستم های تهویه مناسب برای گلخانه می توانند بر روی میزان دمای هوا، سطح رطوبت، وجود گرد و غبار، سرعت هوا در میان گیاهان و یکنواختی دمای هوا تاثیر مثبتی داشته باشد.

تولید هواکش گلخانه در شیراز توسط مجموعه نیک اندیشان و در انواع مختلف و کیفیت مناسب انجام می شود. علاوه بر این، در این مجموعه مشاوره خرید هواکش در زمینه های مختلفی مانند میزان بازدهی فن، تعداد هواکش مورد نیاز برای گلخانه، نحوه نصب آن و... داده می شود.

فن سیرکوله در تجهیزات گلخانه شیراز

وجود سیستم تهویه مناسب در گلخانه به منظور دفع آفات آن و گردش هوا در این مکان، باعث عدم آسیب به گیاهان و بالا رفتن راندمان گلخانه می شود. فن سیرکوله گلخانه یکی از انواع سیستم های تهویه در گلخانه بوده که باعث گردش و حرکت هوا و عدم تجمع گرما و یا سرما در یک نقطه از گلخانه می شود.

            

                                                              تجهیزات گلخانه شیراز

عرضه و تولید فن سیرکوله شیراز توسط مجموعه نیک اندیشان با قابلیت های دمندگی و مکندگی باعث متعادل سازی اکسیژن، دی اکسید کربن، رطوبت و دما در گلخانه می شود.

تولید کوره هوای گرم گلخانه

کوره هوای گرم یکی دیگر از تجهیزات گلخانه شیراز می باشد که به منظور تولید گرمای مناسب در گلخانه در روزهای سرد سال مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع دستگاه گرمایشی از یک الکتروفن استفاده می کند که با مکش هوای سرد و عبور آن از مبدل حرارتی، باعث تبادل هوا شده و هوای گرم شده را به دو صورت مستقیم و یا سیستم کانال کشی به محیط وارد می کند.

از مزیت های استفاده از کوره هوای گرم گلخانه می توان به ایمنی و کنترل هوشمند سوخت، تولید بسیار کم منواکسید کربن، کنترل گازهای خروجی حاصل از احتراق و احتراق کامل دستگاه اشاره کرد.