ارائه دهنده انواع هواکش،وسایل سرمایشی و گرمایشی صنعتی 07137730272 09179999968

ارائه دهنده انواع هواکش،وسایل سرمایشی و گرمایشی صنعتی info@nik-andishan.com

گروه صنعتی نیک اندیشان

تولیدکننده تجهیزات گاوداری و تجهیزات مرغداری در جنوب کشور

بازدید کننده 40 دوشنبه 14 تیر 1400 گروه : مقالات

تولیدکننده تجهیزات گاوداری و تجهیزات مرغداری در جنوب کشور

 

امروزه گوشت مرغ و فرآورده های آن یکی از اقلام اساسی در سبد خانواده های ایرانی می باشد. احداث یک مرغداری هر چند چالش های زیادی دارد، اما یکی از کسب و کارهای سوده محسوب می شود. فعالان صنعت مرغداری برای کارگاه صنعتی خود به تجهیزات زیادی نیاز دارند. از آنجایی که صنعت مرغداری پرورش موجود زنده را به عهده دارد، رعایت بسیاری از نکات قبل از تهیه تجهیزات مرغداری بسیار حائز اهمیت است. نکات مهمی که گروه صنعتی نیک اندیشان قبل از تولید تجهیزات مرغداری مدنظر قرار می دهند.

گروه صنعتی نیک اندیشان بهترین تولیدکننده تجهیزات مرغداری

گروه صنعتی نیک اندیشان تولیدکننده انواع تجهیزات مرغداری از قبیل انواع دانخوری ها ، سیستم مه پاش، پوشال خنک کننده، سیستم کامل دانخوری زنجیری ، سیستم کامل آبخوری اتوماتیک، سیستم کامل دانخوری اتوماتیک و .... می باشد. گروه صنعتی نیک اندیشان افتخار می کند که به عنوان تامین کننده در جنوب کشور فعالیت کرده و با بسیاری از فعالان صنعت مرغداری در فارس و شیراز همکاری داشته است.

مواردی همچون کاهش هزینه ها و کیفیت بالای تجهیزات برای هر پرورش دهنده ای مهم بوده است. از اینرو استفاده از تجهیزات مرغداری با کیفیت کمک می کند که نیازی به تعویض اقلام نباشد و در بلند مدت سود بیشتری نصیب مرغداران شود. اگر از مرغداران فعال در جنوب کشور و شهر شیراز هستید، می توانید تجهیزات مرغداری خود را از گروه صنعتی نیک اندیشان سفارش دهید.

بهترین قیمت و کیفیت تجهیزات مرغداری در شیراز

قیمت مقرون به صرفه و کیفیت عالی محصولات باعث شده گروه صنعتی نیک اندیشان اعتماد بسیاری از مرغداران شیرازی و فعالان این حوزه در جنوب کشور را تامین کند.

 یکی از تجهیزات پرکاربرد در صنعت مرغداری دانخوری ها می باشند که لازم است از چندین نوع آن در یک مرغداری استفاده شود. دانخوری دستی ، دانخوری پارس، دانخوری زنجیری و دانخوری بشقابی از مهم ترین انواع آن هستند. همچنین دانخوری و آبخوری دستی نیز از ساده ترین مدل ها محسوب می شود. گروه صنعتی نیک اندیشان از بهترین مواد اولیه برای تولید دانخوری بشقابی در شیراز  محسوب می شود.

 

گروه صنعتی نیک اندیشان

 

تجهیزات مدرن در صنعت مرغداری

در ابتدای راه صنعت مرغداری بسیاری از تجهیزات بسیار ساده بودند، با مرور زمان و پیشرفت بشر، مهندسان تغییرات کاربردی در این وسایل ایجاد کردند که در نهایت موجب افزایش بازدهی این صنعت شد. تجهیزاتی نه تنها باعث راحتی استفاده حیوانات پرورشی شده، بلکه بسیاری از هزینه های جاری پرورش دهندگان را نیز  کاهش داده است. آبخوری نیپل یکی از این موارد می باشد که موجب صرفه جویی در مصرف آب مرغداری ها شده است. گروه صنعتی نیک اندیشان از بزرگترین تولید کنندگان آبخوری نیپل در شیراز می باشد.

با مقایسه قیمت های گروه صنعتی نیک اندیشان با دیگر تامین کنندگان تجهیزات مرغداری در شیراز به راحتی متوجه تفاوت این گروه با دیگر رقبا خواهید شد.

اگر در صنعت مرغداری  و گاوداری در حال فعالیت هستید و به فکر تعویض یا مکانیزه کردن بیشتر مرغداری خود هستید، گروه صنعتی نیک اندیشان می تواند به شما کمک زیادی کند. همچنین اگر قصد شروع کسب و کار خود را دارید و به دنبال تهیه تجهیزات با بهترین قیمت هستید، بهتر است با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.