ارائه دهنده انواع هواکش،وسایل سرمایشی و گرمایشی صنعتی 07137730272 09179999968

ارائه دهنده انواع هواکش،وسایل سرمایشی و گرمایشی صنعتی info@nik-andishan.com

گروه صنعتی نیک اندیشان

مرغداری و مهمترین نکات در تجهیز و نگهداری آن

بازدید کننده 32 يكشنبه 25 مهر 1400 گروه : مقالات

مرغداری و مهمترین نکات در تجهیز و نگهداری آن

 

مرغداری ها از جمله مشاغل بسیار مهم و حساس هستند. این شغل نیز مانند مابقی حرفه ها نیازمند یک سری از تجهیزات به روز و جدید است. توجه داشته باشید یکی از مهمترین کارهایی که باید در مرغداری ها انجام شود تعمیرات مرغداری است زیرا تعمیرات تجهیزات مرغداری باعث زیاد شدن طول عمر اتوماسیون مرغداری می شود. در این قسمت قصد داریم شما را با به روزترین و بهترین تجهیزات مرغداری آشنا کنیم. پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

 

 

مهم ترین تجهیزات مرغداری

 

 1- یکی از این تجهیزات مرغداری که بسیار مهم می باشد مه پاش می باشد. از مه پاش ها معمولا برای خنک کردن محیط و سالن های مرغ داری استفاده می شود و حضور آن بسیار مهم و حیاتی می باشد.

2- پد سلولزی نیز از مهم ترین تجهیزات در مرغداری ها می باشد علت آن هم این می باشد که در تهویه نقش مهمی را ایفا می کند.

3- هیتر مرغداری نیز از دیگر وسیله های ضروری در مرغداری ها می باشد. علت اهمیت این وسیله هم نقشی است که در زمینه ی گرمایش مرغداری ایفا می کند.

4- علاوه بر این ها می توان به تمامی تجهیزاتی که مرتبط با خورد و خوراک مرغ‌ها در مرغداری می باشد از جمله دانخوری بشقابی و آبخوری نیپل اشاره کرد.

5- هواکش مرغداری یکی دیگر از مهم ترین تجهیزات مرغداری است.

 

 

معرفی بهترین مرغداری های استان فارس

  مرغداری های استان فارس از نظر تجهیزات جزو بهترین مرغداری ها می باشند. این مرغداری با تجهیزات به روز و حرفه ای که دارند در گروه بهترین مرغداری های کشور قرار دارند. علاوه بر این که تجهیزات اهمیت بسیار بالایی دارند سلامت دام نیز بسیار مهم و اساسی می باشد.  بنابراین جهت فعالیت در زمینه ی مرغداری باید به اتوماسیون ، تعمیرات و تجهیزات مرغداری توجه ویژه داشت. گروه صنعتی نیک اندیشان در زمینه تولید تجهیزات مرغداری در استان فارس به صورت کاملاً تخصصی و حرفه ای عمل کرده و از رقبای خود در سراسر ایران پیشی گرفته است. به شما توصیه می شود که اگر  قصد دارید در این زمینه فعالیت کنید از این گروه موفق کمک بگیرید.